Thank you.

Your uploaded files are waiting for moderation.

CLOSE
<< Go Back

Szkoła Testowania Context-Driven School W (Prostych) Przykładach

Reading Time: 1 minute

Celem prezentacji jest pokazanie jak należy przeprowadzać testy zgodnie z regułami testowanie bazującego na kontekście.

Radek przybliży testerskie zadania i pokaże jak zaimplementować reguły zdefiniowane przez zespół Jamesa Bacha i Cema Kanera. Oznacza to, że w prezentacji pominięte zostaną aspekty zarządzania, zespołu i projektu. Prezentujący skoncentruje się na kontekście aplikacji, technikach i pojedynczym testerze wykonującym swoje zadania. Przykłady będą bazować na ogólnie znanej i często używanej aplikacji produkcyjnej.

Kluczowe Takeaways :

  1. czym jest testowanie oparte na kontekście?
  2. Jak używać CDT?
  3. Jak implementować podstawowe zasady CDT?
Editor's Image

Radoslaw Smilgin (testerzy.pl, Poland)

Niezależny konsultant i trener z obszaru inżynierii wymagań, testowania oprogramowania i zapewnienia jakości. Twórca i właściciel testerzy.pl – najdłużej nieprzerwanie działającego portalu dla testerów oprogramowania (od 2006 roku).

Przez ostatnie 10 lat szkolił kolejne pokolenia polskich testerów. Jego aktywność skierowana jest na uczenie młodych ludzi, doradza jak zostać (lepszym) testerem. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Jagiellońskim i na innych uczelniach wyższych, autor publikacji z obszaru testowania I zapewnienia jakości, w tym ostatniej książki dla początkujących testerów “Zawód tester”. Mówca polskich I zagranicznych konferencji: TestWarez, Free Test, CzechTest, etc., i wielu lokalnych spotkań testerskich.

Twórca i organizator TestingCup – mistrzostw Polski w testowaniu oprogramowania.

Twitter: https://twitter.com/testerzy

Leave a Reply

Skip to toolbar